Karrier / Karrier lehetőség - Részmunkaidős raktáros

Cégünk magyar tulajdonú kisvállalkozás, amely 30 éve tölt be fontos piaci szerepet a hazai csomagolástechnikai anyagok, eszközök gyártása és kereskedelme területén.

Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük.

A cégünknél jelenleg is zajló kereskedelmi-, adminisztratív- és infrastrukturális fejlesztések támogatására, az új kereskedelmi stratégia megvalósítására keresünk nagy tapasztalattal rendelkező szakembert.

Kínált pozíció: Részmunkaidős Raktáros

Főbb feladatok, munkák

  • raktári feladatok ellátása, részben fizikai munka, részben szellemi tevékenység
  • szállítóktól érkező áruk azonosítása, minőségének, mennyiségének ellenőrzése, dokumentáció ellenőrzése, adatok rögzítése, áru bevételezése
  • az áruk betárolása, kitárolása és csomagolása
  • áruk előkészítése kiadásra, szállításra
  • munkaterületen anyagmozgatás elvégzése
  • a raktárba érkező áruk átvétele, bevételezése, kiadása, adminisztrációja, raktári helyre történő elhelyezése
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
  • Azonosító címkék, feliratok elkészítése, kihelyezése
  • Vevői rendelések összekészítése, csomagolása, szállításra való előkészítése, áru kiadása vevők részére
  • Termékek előkészítése, csomagolása szállításhoz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség vagy min.3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • legalább alapfokú számítógéphasználati ismeretek (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • Jó fizikum és állóképesség
  • precíz munkavégzés
  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • vezetőüléses targoncavezető vizsga és tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + bejárási támogatás + teljesítmény arányos juttatások
  • Kulturált, igényes munkakörnyezet
  • Megbízható, tőkeerős vállalati háttér
  • Hosszútávú biztos szakmai karrier
  • Kisvállalati (nem multi) cégkultúra
  • Munkaidő: H-P 8-14h

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő: főállás (6 órás munkarendben)

Jelentkezés: Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, fizetésigényét a megpályázott munkakör feltüntetésével kérem a következő címre küldje: karrier(at)elastickft.hu

Online katalógusok
Ajánlatkérés

GAZDASÁGOS ÁR

Közvetlenül a gyártótól olcsóbb

Környezetvédelem

Hogyan óvjuk környezetünket?

SZAKÉRTŐI GÁRDA

Hozzáértő munkatársak minden területen

Készítette: KARMA Interactive
Minden jog fenntartva