Karrier / Karrier lehetőség - Értékesítő

Cégünk magyar tulajdonú vállalkozás, amely 30 éve tölt be fontos piaci szerepet a hazai csomagolástechnikai anyagok, eszközök gyártása és kereskedelme területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújulási képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük.

Kínált pozíció: ÉRTÉKESÍTŐ

Az Elastic Kft. csomagolástechnikai termékek, szolgáltatások értékesítésére keres aktív ipari/gyártói szektorban kapcsolatrendszerrel rendelkező értékesítő munkatársat.

Fő feladatai

  • Csomagolástechnikai termékek, szolgáltatások értékesítése elősorban Pest megyében és Közép-Magyarország területén
  • Piackutatás, új partnerek felkeresése, csomagolástechnikai igények felmérése, rögzítése
  • Árajánlatok készítése az ügyfél számára, partner meggyőzése, megrendelések előkészítése és nyomon követése
  • Értékesítési tevékenységgel kapcsolatos adminisztráció rögzítése a CRM rendszerben

Elvárások

  • Gyártói és kereskedelmi szektorban felépített aktív (B2B) kapcsolatrendszer (ennek hiányában nem tudjuk befogadni a jelentkezését)
  • Felhasználói szintű számítógéphasználat (MS Office – Outlook, Excel, Word, CRM)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Erkölcsileg fedhetetlen szakmai múlt
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előny

  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Könnyűipari- elsősorban papír/műanyagipari-, vagy csomagolástechnikai felsőfokú vagy technikusi szakirányú végzettség és/vagy csomagolástechnika területén szerzett bizonyíthatóan eredményes nagyvállalati értékesítési tapasztalat
  • Pest- vagy fejér vármegyei lakcím

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + teljesítmény arányos juttatások
  • Cégautó + munkavégzéshez szükséges mobil eszközök
  • Megbízható, tőkeerős vállalati háttér

Munkavégzés helye: Pest megye és Közép-Magyarország – távmunka, heti 1 munkanap Zalaegerszegen

Munkaidő: főállás

Jelentkezés: Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével kérem a következő címre küldje: karrier(at)elastickft.hu

Online katalógusok
Ajánlatkérés

GAZDASÁGOS ÁR

Közvetlenül a gyártótól olcsóbb

Környezetvédelem

Hogyan óvjuk környezetünket?

SZAKÉRTŐI GÁRDA

Hozzáértő munkatársak minden területen

Készítette: KARMA Interactive
Minden jog fenntartva